ÖVRIGT / Speglar / Spegel 6823083
nr 682 3083
Sekelskifte 1900, Nyare glas, 43 x 35
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 februari 2011
kl 17:29:26
17/2 15:22:15
150 kr
17/2 18:50:29